Tag Archives: West highland white terrier

Projektowanie i obliczanie połączeń i węzłów konstrukcji stalowych Bródka

Według obowiązujących w naszym kraju przepisów prawnych, każdy inżynier jest zobowiązany do zapoznania się z nowymi przepisami i wykonywaniu wszystkich projektów w oparciu o nie. Niestety, ale w praktyce nie jest to wcale takie łatwe do wykonania, gdyż nie wystarczy tylko i wyłącznie przeczytać wszystkie nowe przepisy, aby je zrozumieć i potrafić zastosować w praktyce. Do tego potrzebne są dodatkowe materiały, które możecie pozyskać na specjalistycznym kursie lub zakupić książkę. Kurs jest zdecydowanie najprostszą metodą, ale również najdroższą. Za specjalistyczny kurs na temat projektowania i obliczania połączeń i węzłów konstrukcji stalowych zgodnie z nowymi, unijnymi prawami będziecie musieli zapłacić kilkaset lub nawet kilka tysięcy złotych. Książka pod tytułem Projektowanie i obliczanie połączeń i węzłów konstrukcji stalowych Bródka jest o wiele tańsza, jednak wymaga samodzielnej pracy. Na dodatkową uwagę zasługuje fakt, że książka ta jest napisana bardzo przystępnym językiem oraz zawiera mnóstwo przykładów, aby każdy inżynier mógł zrozumieć wszystkie obowiązujące przepisy.

Witaj na moim serwisie! Witaj z zawodu jestem nauczycielem geografii, bardzo często czytam, istotne dla mnie jest pogłębianie swojej wiedzy. Jeśli podobają Ci się moje wpisy to zapraszam do komentowania!

Nauka to krok w stronę awansu

Wiele osób od lat pracuje w jednej firmie i nie bardzo ma możliwość zmiany miejsca pracy. Jednak ma wielkie szanse na zajęcie bardziej odpowiedzialnego stanowiska wewnątrz organizacji w jakiej się znajdują. Nieraz okazuje się jednak, iż na drodze stają im braki jakie mają w wykształceniu, dlatego spora grupa osób w średnim wieku zajmująca określone stanowiska decyduje się na dokształcenie się celem uzyskania możliwości awansu. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem każdy z nas zasługuje na to, by za wiele lat ciężkiej pracy otrzymać coś w zamian. Dlatego też edukacja zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem u osób pretendujących do zajmowania kierowniczych stanowisk. Wiele osób zaczyna na nowo przygotowywać woje prace magisterskie, których nigdy nie obronili. Inni idą na studia licencjackie – najczęściej wybierając mało wymagające kierunki, które uda im się stosunkowo łatwo skończyć. Nauka w tym wieku to dobry krok również ze względów zdrowotnych, bowiem zmiana jest nam potrzebna, a dbanie o neurony to krok w jak najlepszym kierunku.

Witaj na moim serwisie! Witaj z zawodu jestem nauczycielem geografii, bardzo często czytam, istotne dla mnie jest pogłębianie swojej wiedzy. Jeśli podobają Ci się moje wpisy to zapraszam do komentowania!